Siparişleriniz için

Esas olan hayallerinizden beraber yola çıkıp onları gerçeğe dönüştürmek. Tüm özel günleriniz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.

Siparişleriniz sizin için özel yapılacağından, ne yapacağımızı bir hafta öncesinde kesinleştirelim. Bana email ve telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Davetleri, partileri beraber planlayabiliriz. Belki sadece bir hediye götürmek istiyorsunuz, hemen bana ulaşın. Kızınızın ya da oğlunuzun nişanı, sözü ya da düğünü. Bebek bekleyen arkadaşınıza yapmak istediğiniz sürpriz parti yada bebeğinizin doğumu için hastane odası ikramları, mevlüt ikramları ya da dişbuğdayı ve ya ilk adım kutlaması.

Peki tüm bunları yaparken nasıl ürünler kullanıyorum: yumurtalar serbest dolaşan tavuk yumurtası ya da organik yumurta. Un Bursa’ya ait yerel un. Çikolatalar ve kakao Valrhona. Gerçek vanilya şurubu kullanıyorum. Diğer baharatlarda da gerçek olanın izini sürüyorum. İsteğe bağlı olarak alerjilere özel pişirebiliyorum: yumurtasız kek ya da sütsüz ürünler gibi. Cam şişede günlük süt kullanıyorum, eğer bulamazsam organik süt alıyorum. Eğer sorularınız varsa email atabilirsiniz.

Hadi yazın bana, kutlamanızı beraber hazırlayalım.

tatlisiparis@gmail.com adresine email atabilirsiniz ya da 0 538 209 46 17 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s